O spoločnosti

O spoločnosti
Obklopte sa jedinečným čarom prírody

Príbeh firmy Lovinterier

Túžba vytvoriť niečo výnimočné a neopakovateľné sa premenila na realitu vo februári 2008, keď sme založili spoločnosť Lovinterier.

Vieme, že príroda je unikátna a jej diela sú jedinečné a nenapodobiteľné. Vynaliezavosťou a kreativitou sa jej vieme po kúskoch priblížiť, a tým sprostredkovať pocity, ktoré vie ponúknuť len jej skutočná krása. Naše výrobky v sebe spájajú originalitu prírody a zručnosť a šikovnosť našich slovenských majstrov. Doladením jednotlivých kúskov sa vytvorí celok, ktorý v sebe skrýva veľkú duchovnú hodnotu.

Výroba na Slovensku

Všetky produkty sú vyrobené na Slovensku, v srdci Európy. Máme vlastnú stolársku a rezbársku dielňu i dielňu na spracovanie parožia. Na týchto miestach surové prírodné materiály pod rukami majstrov získavajú tvar a dušu. Každý rok nakupujeme veľké množstvo jelenieho, srnčieho a danielieho parožia čo nám umožňuje vybrať si ten najkvalitnejší materiál na spracovanie. Kvalita a prepracovanosť je pre nás prvoradá. Neustálou inováciou rozširujeme sortiment výrobkov.

Hodnota naších výrobkov

Každý kus našej tvorby od veľkých jedálenských stolov cez nádherne tvarované lustre, pohodlné čalúnené kreslá až po reliéfy či perá z parožia je tvorený ľuďmi, ktorých kreatívna práca baví a tešia sa z nej. Naše výrobky, vďaka svojej prepracovanosti a detailom, udávajú ton svetovej špičky a smer v segmente. Časom získavajú na hodnote a ich krása pretrváva roky.